Nové pracovné pozície !  
  • English
  • Slovenčina

Global leader in automotive

safety systems

Slide background

 

Sídlo našej spoločnosti

Slide background
Slide background
Slide background
 
Slide background

Profil

TRW Automotive (Slovakia) je v Novom Meste nad Váhom prvou dcérskou spoločnosťou TRW Automotive na Slovensku. Zaoberá sa montážou elektromotorov pre posilňovače riadenia do automobilov. V spoločnosti pracuje okolo 600 zamestnancov ( 450 NMnV a 150 Bytča) a závod v NMnV sídli v novovybudovaných priestoroch v Novom Meste nad Váhom.

Od 1.7.2011 sa naša sesterská spoločnosť TRW Automotive (Slovakia) Bytča fúziou zlúčila do TRW Steering Systems Slovakia. Z tohto dôvodu sa meno spoločnosti mení na TRW Automotive (Slovakia) s.r.o. so sídlom Trenčianska 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom.

TRW Automotive (Slovakia) má záujem stať sa významným subjektom v rámci Slovenska. Svojimi aktivitami chce rozvíjať nielen vlastnú spoločnosť, ale podporovať aj rozvoj ďalších činností v rámci regiónu.

TRW Automotive (Slovakia) prešlo z pozície TIER 2 na pozíciu TIER 1, dodáva riadiace systémy Belt Drive priamo pre zákazníka (FORD).

Spoločnosť je členom ZRRĽZ
logo

nike tn pas cher louboutin pas cher pjs pas cher pjs pas cher barbour paris outlet hogan outlet hogan outlet hogan outlet hogan golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose outlet canada goose outlet canada goose outlet tiffany outlet tiffany outlet tiffany outlet mbt outlet mbt outlet